Teslimat ve İade Şartları

  1. Aktivasyon (Eğitim açılışı, kullanıcı adı ve şifrenin gönderilmesi) sağlandıktan sonra, kullanıcı giriş bilgileri kullanılarak giriş yapılmış olması durumunda, eğitimler internet üzerinden sağlandığı ve elektronik olarak kaydedilebilirliği/yazdırılabildiği bulunduğu için başvuru ve/veya ödeme iptal edilemez.
  2. Aktivasyon sağlandıktan sonra, başvurulan eğitimler üzerinde değişiklik yapılamaz.
  3. Olası tüm soru ve sorunlar için başvuru katılımcı destek hattı, online destek yada mail üzerinden sağlanır.
  4. Katılımcı eğitimlerine giriş yapmadan, başvuru sonrasında iade/iptal isteyebilir. Bu durumda aynı gün iade işlemleri başlatılır. Bankaların prosedürlerine göre bu süreç 1-7 iş günü içinde gerçekleşir.
  5. Teslimatta ödemeli gönderiler, alıcı tarafından teslim alınmadığında ve/veya iletişimsiz kalındığında, kişisel bilgileri Suistimalci Müşteriler Başlığı altında alenen yayınlanır. Bu liste arama motorlarına ve genel internete açık olup, isim soy isim sorgulamalarında bu listedeki kişilerin bilgileri herkesçe görüntülenebilir. Söz konusu listeden çıkma işlemleri, ilgili gönderiden doğan kargo firmasınca çift tarifeli kurumumuza kesilen fatura bedeli tarafımıza ödendiğinde silinebilmektedir. 
  6. Sertifikanın hemen talep edilmesi durumunda, kargo ücretleri alıcıya aittir. UPS Kargo ile gönderim yapılmakta olup, kargo firmasının standart kargo ücretleri geçerli olacaktır. 
  7. Başvuru yapan katılımcı yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.